Kurs matematyki dla klas 7 i 8 przygotowujący do egzaminu | eduGO

Kurs przygotowujący do egzaminu 8. klas z matematyki

  • Egzamin 8. klas bez stresu
  • Kompleksowa powtórka materiału
  • Zajęcia z nauczycielem na żywo!
wypróbuj za darmo

Wypróbuj za darmo

Klikając "Zapisz się na darmową lekcję" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.

Egzamin nie musi być stresujący!

Twoje dziecko martwi się egzaminem 8. klas z matematyki? A może potrzebuje uporządkować i powtórzyć materiał? Zadbamy o to, by podeszło do testu przygotowane i spokojne o wyniki.

Egzamin 8. klas to dla nastolatków niemałe wyzwanie. Stres, trudności z przyswajaniem materiału czy braki w przerobionych zagadnieniach spędzają Twojemu dziecku sen z powiek? Dość tego! Przygotowaliśmy dla Twojego dziecka kompleksowy kurs online całkowicie poświęcony przygotowaniu do egzaminu 8. klas z matematyki. Powtórzymy na nim cały materiał egzaminacyjny, przyswoimy techniki efektywnego uczenia się oraz... Będziemy się przy tym świetnie bawić! Nasz kurs został opracowany przez zespół zarządzany przez doświadczoną czynną nauczycielkę matematyki, którą charakteryzuje innowacyjne i kreatywne podejście do nauczania. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć próbnych i przekonaj się, że egzamin z matematyki może być dla Twojego dziecka pestką!

Co robimy na kursie?

Powtarzamy i utrwalamy cały materiał

Przerabiamy cały materiał ze szkoły podstawowej w formie zadań egzaminacyjnych, dzięki czemu uczeń będzie doskonale znał formę egzaminu ósmoklasisty

Poznajemy triki na efektywne rozwiązywanie zadań

Uczymy się, w jaki sposób rozwiązywać zadania szybciej i efektywniej oraz odkrywamy sposoby na łatwe zrozumienie skomplikowanych zagadnień

Dowiadujemy się, na co zwrócić uwagę podczas egzaminu

Dowiadujemy się (na praktycznych przykładach), na co zwrócić uwagę przy rozwiązywaniu zadań otwartych oraz że warto je robić nawet jeśli ich nie zakończymy

Uczymy się zarządzania czasem na egzaminie

Zaznajamiamy się z tajnikami efektywnego zarządzania czasem - na jakie zadania poświęcić ile czasu i jak rozłożyć siły podczas egzaminu

Otrzymujemy dobrze opracowane materiały

Dostęp do specjalnie opracowanych materiałów pozostanie z nami również po zakończeniu kursu

Świetnie się bawimy!

Nasze zajęcia posiadają wątki fabularne, dzięki czemu przyswajanie wiedzy będzie dla nas przyjemnością

Spotykamy się NA ŻYWO!

Spotykamy się z nauczycielem w małych kameralnych grupach. Pozwala to na pełną kontrolę nauczyciela nad postępami każdego ucznia!

wypróbuj kurs bez zobowiązań

Zajęcia raz lub 2 razy w tygodniu

Możliwość ustalenia dogodnego terminu

Darmowa lekcja jest niezobowiązująca

Spotkania na żywo z nauczycielem

Dostęp do materiałów również po kursie

Koszt kursu po bezpłatnych zajęciach próbnych

Jak dołączyć do kursu?

Krok 1

Wpisz swoje imię, nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne i przechowywane zgodnie ze standardami RODO. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk "wypróbuj za darmo".

Krok 2
Poczekaj na kontakt

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia Twojego dziecka na darmową lekcję próbną. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje dotyczące terminu i godziny zajęć.

Krok 3
Odbierz bezpłatną lekcję

Otrzymasz od nas link do bezpłatnych zajęć. Pamiętaj, że udział w lekcji próbnej nie zobowiązuje Cię do niczego. Możesz bez żadnych konsekwencji nie kontynuować nauki dziecka. Do zobaczenia na zajęciach!

Wypróbuj bez zobowiązań i przekonaj się, że przygotowanie do egzaminu może być dla Twojego dziecka przyjemnością!

wypróbuj za darmo

Online, czyli wygodnie

Aby wziąć udział w naszych zajęciach potrzebujesz jedynie:

  • laptopa z mikrofonem i kamerą
  • internetu
  • uśmiechu i chęci!

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą w ciągu doby

Wypróbuj za darmo

Klikając "Zapisz się na darmową lekcję" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.