Matematyka z Minecraftem dla dzieci i młodzieży online | eduGO

zajęcia online z nauczycielem

Kurs matematyki w grze Minecraft

 • Twoje dziecko polubi matmę
 • Uczymy się grając w Minecrafta
 • Próbujesz za darmo
wypróbuj za darmo
4.9/5
ocena na

Wypróbuj za darmo

Klikając "odbierz darmową lekcję" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.

dla dzieci w wieku 7 - 10 lat
online na żywo z nauczycielem
bezpłatne zajęcia próbne
60 minut wspaniałej zabawy

Nauka matematyki w ulubionej grze?

To możliwe! Jeżeli Twoje dziecko uwielbia Minecrafta, możesz przekuć jego pasję w coś pożytecznego! Zapraszamy na niezwykły kurs matematyki przeznaczony dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej, podczas którego zrealizujemy zagadnienia programowe z matematyki w zupełnie nowy i fascynujący sposób! Z nami Twoje dziecko pokocha matematykę!

 • Uczymy się grając w Minecrafta
 • Poznajemy matematykę na nowo
 • Realizujemy program szkolny
 • Rozwijamy logiczne myślenie

Jakie zagadnienia matematyczne omawiamy na kursie?

Zobacz, czym dokładnie zajmiemy się podczas kursu. Każda z opisanych lekcji to nowa mapa w niezwykłym świecie Minecrafta! Są to oryginalne, autorskie, zaprojektowane przez nas mapy, na których Twoje dziecko jeszcze nigdy nie grało!

 • Klasa 1
 • Klasa 2
 • Klasa 3
 • Klasa 4
 1. 1
  Wprowadzenie
  +
  W tym bloku poznajemy siebie nawzajem i podstawy matematyki. Uczymy się orientacji przestrzennej - rozróżniamy prawą i lewą stronę, potrafimy opisać, gdzie znajdują się przedmioty względem siebie, szukamy figur geometrycznych w obiektach codziennego użytku oraz poznajemy cyfry i zaczynamy kształtować pojęcie liczby.
 2. 2
  Dodawanie i odejmowanie
  +
  Uczymy się dodawać i odejmować, dowiadujemy się, że ostatnia wymieniona cyfra jest wynikiem, uczymy się doliczać i odliczać. Poznajemy znaki dodawania i odejmowania, uczymy się układać i rozwiązywać działania matematyczne, kształtujemy pojęcie liczby.
 3. 3
  Mniej, więcej czy tyle samo
  +
  W tym bloku w pierwszej kolejności uczymy się wizualnego porównywania zbiorów, dowiadujemy się jak wyglądają znaki większości i mniejszości oraz jak matematycznie wyrazić to, co widzimy przed sobą.
 4. 4
  Wprowadzenie czasu
  +
  Poznajemy zegary, uczymy się, jak zmieniały się przez lata, rozmawiamy o metodach pomiaru czasu, wprowadzamy zegar analogowy i uczymy się odczytywać pełne godziny. Wprowadzamy również obliczenia na pełnych godzinach. Uczymy się o dniach tygodnia, miesiącach i wykonujemy proste obliczenia kalendarzowe.
 5. 5
  Obliczenia w zakresie do 20
  +
  Poznajemy liczby do 20, wprowadzamy dodawanie i odejmowanie w zakresie do 20, powtarzamy doliczanie i odliczanie, kształtujemy pojęcie liczby.
 6. 6
  Jednostki miary i pieniądze
  +
  Wprowadzamy jednostki miary i pieniądze. Poznajemy system dziesiętny i tym samym liczby do 100 włącznie. Wprowadzenie pieniędzy i jednostek miary pozwala na wykonywanie obliczeń na konkretach i używanie wiedzy w praktyce - w tym dziale dzieci będziemy robić zakupy i zarabiać pieniądze, zaczynamy też szacować, na co wystarczy nam pieniędzy.
 7. 7
  Symetria i asymetria
  +
  Poznajemy pojęcie symetrii, ćwiczymy symetrię względem osi poziomej i pionowej, uczymy się symetrycznie budować. Dział ma również na celu kształtowanie wyobraźni przestrzennej.
 8. 8
  Powtórka i ciekawostki
  +
  Powtarzamy informacje zdobyte w ciągu całego kursu, wprowadzamy zagadki logiczne, uczymy się szyfrować i dowiadujemy się nowych rzeczy, które w matematyce nie są oczywiste, ale okazują się być bardzo przydatne.

Ćwiczymy logiczne i analityczne myślenie

Łączymy pasję do Minecrafta z wytężoną, dostosowaną do ucznia pracą umysłową

Uczymy się kreatywnego rozwiązywania zadań

Otwierane zapadki i tajne przejścia - matematyczna wiedza pomoże nam rozwikłać Minecraftowe zagadki

Przekuwamy hobby w matematyczną wiedzę

Poznajemy zagadnienia matematyczne poprzez świetną zabawę

wypróbuj kurs bez zobowiązań

Koszt kursu po bezpłatnych zajęciach próbnych

Jak dołączyć do kursu?

Wypełnij formularz

Wpisz swoje imię, nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne i przechowywane zgodnie ze standardami RODO. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk "Odbierz darmową lekcję".

Poczekaj na kontakt

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia Twojego dziecka na darmową lekcję próbną. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje dotyczące terminu i godziny zajęć.

Odbierz darmową lekcję

Otrzymasz od nas link do darmowych zajęć. Pamiętaj, że udział w lekcji próbnej nie zobowiązuje Cię do niczego. Możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z dalszej nauki.

Wypróbuj za darmo

Dołącz do tysięcy zadowolonych uczniów!

Skorzystaj z bezpłatnych zajęć próbnych i przekonaj się, że nauka matematyki może być fascynująca i przyjemna! Pozwól swojemu dziecku pokochać matmę na nowo!

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci termin bezpłatnych zajęć

Wypróbuj za darmo

Klikając "odbierz darmową lekcję" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.