Kurs rysunku online dla dzieci i młodzieży | eduGO

zajęcia online z nauczycielem

Kurs rysunku dla dzieci i młodzieży

 • Rozwijamy talent Twojego dziecka
 • Skupiamy się na praktyce
 • Tysiące zadowolonych uczniów
wypróbuj za darmo
4.9/5
ocena na

wypróbuj za darmo

Klikając "odbierz darmową lekcję" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.

dla dzieci w wieku 6 - 14 lat
online na żywo z nauczycielem
bezpłatne zajęcia próbne
60 minut wspaniałej zabawy

Twoje dziecko lubi rysować?

Jeśli tak, to wspaniale! Rysowanie to nie tylko świetna rozrywka, ale także aktywność rozwijająca kreatywność, koncentrację, czy abstrakcyjne myślenie. Jeżeli masz dziecko w wieku 6-14 lat i chcesz, by rozwinęło swoją pasję oraz nauczyło się pięknie rysować, jesteś w odpowiednim miejscu! Zobaczysz, jaki potencjał drzemie w Twoim małym artyście!

 • Uczymy przede wszystkim praktyki
 • Stawiamy na widoczne efekty
 • Rysujemy to, co lubią dzieci
 • Rozwijamy warsztat i wyobraźnię
 • Ćwiczymy koncentrację

Prace naszych uczniów

WYPRÓBUJ ZAJĘCIA
Hanna Dalik
wiek: 14 lat, 22 miesiące na kursie

Prace naszych uczniów

WYPRÓBUJ ZAJĘCIA

Prace naszych uczniów

WYPRÓBUJ ZAJĘCIA

Czego uczymy się na zajęciach?

Zobacz, jaki materiał opanujemy podczas pierwszego roku naszego kursu. Poza wymienionymi zagadnieniami znajdziemy również czas na opracowanie tematów, które zaproponują sami uczniowie. W przypadku sześciolatków program może być modyfikowany i dopasowywany do indywidualnych zdolności motorycznych dzieci.

 1. 1
  Wprowadzenie w świat rysunku
  +
  Poznajemy się i wspólnie wyruszamy w świat rysunku. Na początku uczymy się, w jaki sposób rysować przedmioty realistycznie oraz poznajemy efekt tzw. iluzji. Wprowadzamy pojęcia dotyczące rysunku i zwracamy uwagę na istotność́ szczegółów. Zapoznajemy się z pojęciami dotyczącymi barw i pokazujemy, jak płynnie łączyć́ kolory.
 2. 2
  Postaci animowane - jak je rysować?
  +
  Zdobywamy wiedzę na temat tworzenia charakterów postaci w oparciu o prace twórców Disneya. Rysujemy sylwetki wykorzystując do tego m.in. figury geometryczne. Uczymy się kreślić emocje i odtwarzać gesty postaci. Projektujemy własną postać oraz historię komiksową.
 3. 3
  Zwierzęta i ich szczegóły
  +
  W tym bloku uczymy się rysować sylwetki zwierząt oraz odtwarzamy ich zewnętrzną powłokę - sierść, pióra, łuski czy włosy. Rysujemy psy, koty, ptaka w locie i spoczynku, ryby oraz akwarium na bazie brył. Na zajęciach tworzymy również własną hybrydę zwierzęcą wykorzystując wiedzę z całego działu.
 4. 4
  Niezwykłe triki i techniki
  +
  Poznajemy triki i techniki, dzięki którym nasze rysunki nabiorą efektownego i profesjonalnego charakteru. Uczymy się, jak właściwie operować światłocieniem i tworzymy tzw. prace przestrzenne. Dowiadujemy się, czym jest perspektywa i wykorzystujemy tę wiedzę w praktyce. Projektujemy tez własną iluzję wizualną.
 5. 5
  Sekrety rysowania twarzy
  +
  W tym dziale zapoznajemy się z techniką rysowania elementów twarzy z różnych perspektyw. Krok po kroku poznajemy proste i efektywne sposoby projektowania wszystkich części twarzy. Wyznaczamy proporcje i tworzymy portrety na bazie siatki. Uczymy się również, w jaki sposób rysować upięcia włosów. Dodatkowo dowiadujemy się, jak właściwie nakładać kolor na narysowane portrety.
 6. 6
  Trendy rysunkowe i zabawa formą
  +
  Poznajmy różne sposoby tworzenia wzorów, faktur oraz draperii. Nawiązujemy do sztuki współczesnej i aktualnych trendów rysunkowych. Utrwalamy wiadomości na temat barw i harmonijnego łączenia kolorów oraz pokazujemy, jak można bawić się rysunkiem! W tym dziale wykorzystujemy również dotychczasowy warsztat, by zaprojektować to, co w duszy gra, czyli realizujemy szalone pomysły uczniów.
 7. 7
  Arkana prawdziwej sztuki
  +
  Wprowadzamy uczniów w głąb świata sztuki! Poznajemy czym jest kompozycja, martwa natura oraz pejzaż. Dowiadujemy się też, w jaki sposób doświadczeni artyści tworzą swoje prace rysunkowe. Wykorzystujemy zdobyte wiadomości tworząc piękne profesjonalne rysunki.

Rysujemy między innymi

Postaci z bajek, portrety, części twarzy i sylwetki

Poznamy proporcje i techniki rysowania portretów oraz części ciała zarówno w stylu realistycznym, jak i animowanym

Zwierzęta, naturę i krajobrazy

Dowiemy się, jak rysować zwierzęta (ich sylwetki, sierści, części ciała oraz najdrobniejsze szczegóły) oraz przyrodę (liście, drzewa, kwiaty i krajobrazy)

Zaskakujące kreatywne prace

Sięgniemy po najróżniejsze tematy rysunkowe oraz zróżnicowane style. Narysujemy iluzje, obrazy 3D, komiksy oraz to, co zaproponują nasi uczniowie! Stworzymy wszystko, co w duszy gra!

wypróbuj za darmo

Co o kursie mówią inni rodzice?

Koszt po bezpłatnych zajęciach próbnych

Takie postępy nawet po pierwszych zajęciach

Zobacz, jaki postęp wykonał 9-letni Dawid podczas zaledwie 60 minut zajęć próbnych. Dzięki odpowiedniej kolejności działań, technice oraz szczegółowym podpowiedziom nauczyciela Twoje dziecko może narysować coś, co zadziwi zarówno jego, jak i Ciebie!

Uczymy online, czyli tam, gdzie Ty

Nasze kursy odbywają się online. Dzięki temu Twoje dziecko może rozwijać swoje pasje i brać udział w naszych zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Aby wziąć udział w naszych zajęciach potrzebujesz jedynie:

 • komputera z dostępem do internetu
 • kartki, ołówka i gumki do ścierania
Wypróbuj za darmo

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci termin bezpłatnych zajęć.

wypróbuj za darmo

Klikając "odbierz darmową lekcję" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.